Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach z okazji swojego 70-lecia ogłosiła „Rodzinny konkurs plastyczny”. Konkurs polega na wcieleniu się w rolę architekta wnętrz i zaprojektowaniu własnej wymarzonej biblioteki.

Konkurs ma na celu promowanie czytelnictwa, aktywnych form spędzania wolnego czasu z rodziną, zdolności manualnych i wyobraźni a także przeciwdziałanie zjawisku agresji i przemocy czy kształtowanie umiejętności pracy w zespole i korzystania z informacji starszego pokolenia.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie makiety jednego lub kilku pomieszczeń biblioteki. Mogą brać w nim udział dzieci i młodzież (do 18 roku życia) z Gminy Międzyzdroje ze swoimi rodzinami/opiekunami prawnymi. Prace będą przyjmowane do 23 marca 2018 r. (piątek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach a zwycięzców poznamy 7 kwietnia 2018 roku.

Szczegóły konkursu: http://www.biblioteka.miedzyzdroje.pl/

konkurs międzyzdroje

 

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach, Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina” oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach.

Click on a tab to select how you'd like to leave your comment

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here